Transport Samochodów z Włoch

Chcesz zlecić transport w kategorii "Samochody"?
Nie czekaj i dodaj bezpłatne ogłoszenie.

2
Otrzymaj oferty od przewoźników

3
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Transport Samochodów z Włoch

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz sprowadzić go do Polski? Miałeś wypadek i potrzebna Ci pomoc drogowa? A może wybierasz się na targi motoryzacyjne i szukasz możliwości przewiezienia swojego pojazdu? Transport międzynarodowy jest o wiele prostszy dzięki giełdzie transportowej Transonet.pl. Wystaw ogłoszenie, a firmy transportowe same zgłoszą się do Ciebie ze swoimi ofertami. Najczęściej poszukiwany jest transport samochodów z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii do Polski. Wiele osób wystawia ogłoszenia, ponieważ jest im potrzebna autolaweta bądż holowanie pojazdu. Jeśli interesują Cię podobne usługi transportowe, zamieść ogłoszenie i czekaj na oferty przewoźników. Aby umożliwić im składanie możliwie precyzyjnych ofert, w ogłoszeniu podaj markę pojazdu, jego wymiary i wagę. Uwzględnij stan samochodu – istotne przy załadunku jest np. czy samochód posiada wszystkie koła. Jakiekolwiek specyficzne, niestandardowe kwestie związane z przewozem umieść w treści ogłoszenia. To najlepszy sposób, by uzyskać od przewoźników rzetelne oferty odpowiadające Twoim wymaganiom. Przed przekazaniem pojazdu przewoźnikowi dopełnij formalności związanych z transportem i przygotuj wymagane dokumenty. Dzięki odpowiedniej organizacji proces transportu przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Transport samochodów z Włoch (ceny i procedury)

Poszukujesz stosunkowo nowego auta w przystępnych cenach? Warto w tym celu sprawdzić rynek włoski. Nie od dziś wiadomo, że we Włoszech można na bardzo korzystnych warunkach zakupić wyjątkowe egzemplarze aut. Jeśli jednak nie masz możliwości lub czasu na sprowadzenie wybranego pojazdu z Półwyspu Apenińskiego, z pomocą przychodzi Transonet.pl - internetowa, intuicyjna i niezwykle wygodna w użytkowaniu giełda transportowa, na której zlecisz transport samochodów z Włoch do Polski w najlepszych cenach i najbardziej korzystnych warunkach. Firmy zarejestrowane na Transonet.pl oferują profesjonalny, bezpieczny i, co najważniejsze, tani transport samochodów z Włoch do Polski. Wystarczy, że zamieścisz na Transonet.pl swoje ogłoszenie, a firmy transportowe odnajdą Cię i zaproponują najkorzystniejsze dla Ciebie warunki.

Cennik transportu samochodów z Włoch do Polski

Niezwykle istotnym elementem wpływającym na opłacalność zakupu auta za granicą jest niewątpliwie koszt jego sprowadzenia. Na cenę usług transportowych samochodów z Włoch do Polski duży wpływ ma kilka zasadniczych elementów. Najważniejszymi są:
- całkowita masa pojazdu,
- wymiary sprowadzanego auta,
- stan techniczny pojazdu,
- termin usługi,
- dystans do miejsca docelowego
Na obniżenie całkowitego kosztu usługi wpływają tak oczywiste kwestie jak: ilość sprowadzanych aut, czy także ewentualność wykorzystania pustej przestrzeni załadunkowej przewoźnika. Firmy transportowe chętnie podejmą się wykonania Twojego zlecenia, jeśli pozwoli to im na uniknięcie tzw. pustego przejazdu. W ten sposób można zaoszczędzić nawet 50% kosztów. Standardowo cena transportu samochodów z Włoch do Polski waha się w przedziale 1 500 - 2 200 zł. Koszt przewozu za kilometr maleje proporcjonalnie w stosunku do zwiększającego się dystansu.

Jakie dokumenty trzeba posiadać, przewożąc samochód z Włoch do Polski

Podobnie jak w przypadku innych krajów europejskich, przewoźnik transportujący samochody z Włoch do Polski musi posiadać podstawowe dokumenty przewożonego pojazdu. Są to:
- dowód rejestracyjny,
- ubezpieczenie, - tablice wywozowe, - dowód zakupu - faktura, umowa kupna - sprzedaży.
Dla spokoju ducha warto również sprawdzić, czy przewoźnik posiada odpowiednie ubezpieczenie, obejmujące również transportowane auta. Na stronach giełdy transportowej Transonet.pl znajdziecie oferty rzetelnych i doświadczonych przewoźników, którzy nie tylko bezpiecznie dostarczą na miejsce Twoje auto, ale również zaproponują Ci oni najkorzystniejsze cenowo na rynku warunki transportu Twojego samochodu z Włoch do Polski.