Transport Samochodów z Irlandii

Chcesz zlecić transport w kategorii "Samochody"?
Nie czekaj i dodaj bezpłatne ogłoszenie.

2
Otrzymaj oferty od przewoźników

3
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Transport Samochodów z Irlandii

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz sprowadzić go do Polski? Miałeś wypadek i potrzebna Ci pomoc drogowa? A może wybierasz się na targi motoryzacyjne i szukasz możliwości przewiezienia swojego pojazdu? Transport międzynarodowy jest o wiele prostszy dzięki giełdzie transportowej Transonet.pl. Wystaw ogłoszenie, a firmy transportowe same zgłoszą się do Ciebie ze swoimi ofertami. Najczęściej poszukiwany jest transport samochodów z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii do Polski. Wiele osób wystawia ogłoszenia, ponieważ jest im potrzebna autolaweta bądż holowanie pojazdu. Jeśli interesują Cię podobne usługi transportowe, zamieść ogłoszenie i czekaj na oferty przewoźników. Aby umożliwić im składanie możliwie precyzyjnych ofert, w ogłoszeniu podaj markę pojazdu, jego wymiary i wagę. Uwzględnij stan samochodu – istotne przy załadunku jest np. czy samochód posiada wszystkie koła. Jakiekolwiek specyficzne, niestandardowe kwestie związane z przewozem umieść w treści ogłoszenia. To najlepszy sposób, by uzyskać od przewoźników rzetelne oferty odpowiadające Twoim wymaganiom. Przed przekazaniem pojazdu przewoźnikowi dopełnij formalności związanych z transportem i przygotuj wymagane dokumenty. Dzięki odpowiedniej organizacji proces transportu przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Transport samochodów z Irlandii (ceny i procedury)

Zakup i transport samochodów z Irlandii do Polski to coraz powszechniejszy sposób na zaoszczędzenie paru groszy przy zakupie auta. Nawet biorąc pod uwagę ceny transportu, zakup samochodów z Irlandii może być bardzo opłacalny. Jedynym prawdziwym kłopotem będzie dostosowanie samochodu do poruszania się w ruchu prawostronnym. Wszystkie pozostałe procedury są niezwykle proste, a ceny niewysokie. To samo jeśli chodzi o transport samochodów z Irlandii do Polski. W celu znalezienia najlepszego transportu, odpowiadającego Twoim potrzebom, a także będącego w zasięgu Twojego budżetu, zapraszamy do skorzystania z giełdy transportowej Transonet.pl, gdzie bez najmniejszych problemów wystawisz swoje ogłoszenie, a firmy transportowe same zgłoszą się do Ciebie z najlepszą propozycją transportu samochodu z Irlandii do Polski.

Procedura zakupu i transportu samochodu z Irlandii do Polski

Zakup samochodu w Republice Irlandii jest niezwykle prosty. Nie wymaga nawet wizyty w urzędzie komunikacji. Wystarczy, że samochód posiada tablice rejestracyjne, które w odróżnieniu do przepisów polskich, przypisywane są do auta, a nie do właściciela oraz ważne ubezpieczenie i zaraz po podpisaniu umowy kupna - sprzedaży możemy swobodnie poruszać się autem. Decydując się na transport samochodu zakupionego w Irlandii do Polski, trzeba wziąć pod uwagę jednak kilka istotnych formalności, które pozwolą uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Zlecając transport samochodu z Irlandii do Polski, niezbędne jest, aby przewoźnik posiadał zlecenie przewozu oraz list przewozowy CMR (upoważnienie do przewozu auta), a także:
- dowód zakupu,
- kopia dowodu rejestracyjnego,
- dokumenty celne.
Z punktu widzenia zleceniodawcy niezwykle istotne jest potwierdzenie ważności posiadanego przez firmę transportową ubezpieczenia. Znalezienie firmy, która jest nie tylko rzetelnym i doświadczonym partnerem w zakresie transportu aut z zagranicy, dzięki Transonet.pl nie jest już problemem. Przewoźnicy z nieskazitelną opinią, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim minimum formalności dla Ciebie, to właśnie Transonet.pl.

Ile to kosztuje?

Na wysokość kosztów transportu samochodu z Irlandii do Polski istotny wpływ mają wymiary pojazdu, jego masa całkowita oraz miejsce odbioru i dostawy. Ważne jest również poinformowanie przewoźnika o ewentualnych uszkodzeniach auta. Niesprawne samochody wymagają bowiem innego sposobu załadunku i wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Bez tej wiedzy można narazić siebie i przewoźnika na kłopoty. Średnia cena transportu samochodu z Irlandii do Polski wynosi około 1,5 zł/km. Do tego doliczyć trzeba przeprawę promem, wahający się w granicach 80 - 120 funtów. W celu znalezienia najniższej i najbardziej odpowiadającej Twoim oczekiwaniom oferty przewozu Twojego auta z Irlandii do Polski, wypróbuj już dzisiaj giełdę ogłoszeń Transonet.pl. Na pewno znajdziesz tu najlepsze oferty.