Transport Samochodów

Chcesz zlecić transport w kategorii "Samochody"?
Nie czekaj i dodaj bezpłatne ogłoszenie.

2
Otrzymaj oferty od przewoźników

3
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Transport Samochodów

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz sprowadzić go do Polski? Miałeś wypadek i potrzebna Ci pomoc drogowa? A może wybierasz się na targi motoryzacyjne i szukasz możliwości przewiezienia swojego pojazdu? Transport międzynarodowy jest o wiele prostszy dzięki giełdzie transportowej Transonet.pl. Wystaw ogłoszenie, a firmy transportowe same zgłoszą się do Ciebie ze swoimi ofertami. Najczęściej poszukiwany jest transport samochodów z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii do Polski. Wiele osób wystawia ogłoszenia, ponieważ jest im potrzebna autolaweta bądż holowanie pojazdu. Jeśli interesują Cię podobne usługi transportowe, zamieść ogłoszenie i czekaj na oferty przewoźników. Aby umożliwić im składanie możliwie precyzyjnych ofert, w ogłoszeniu podaj markę pojazdu, jego wymiary i wagę. Uwzględnij stan samochodu – istotne przy załadunku jest np. czy samochód posiada wszystkie koła. Jakiekolwiek specyficzne, niestandardowe kwestie związane z przewozem umieść w treści ogłoszenia. To najlepszy sposób, by uzyskać od przewoźników rzetelne oferty odpowiadające Twoim wymaganiom. Przed przekazaniem pojazdu przewoźnikowi dopełnij formalności związanych z transportem i przygotuj wymagane dokumenty. Dzięki odpowiedniej organizacji proces transportu przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Jak zlecić transport ?

Wypełnij formularz z tekstem ogłoszenia, kliknij „Publikuję” - i gotowe! Teraz pozostaje Ci tylko czekać na oferty od Przewoźników.

Co zamieścić w ogłoszeniu?
 • adres do odbioru przesyłki
 • rozmiar i wagę przesyłki
 • adres do dostarczenia przesyłki
 • preferowany termin realizacji

Nowe ogłoszenie jest widoczne dla wszystkich przewoźników

Jak składać oferty przewozu?

Zaloguj się do serwisu, wypełnij formularz wzoru oferty, kliknij „Składam ofertę” – i gotowe! Teraz pozostaje Ci tylko czekać na akceptację zleceniodawcy.

Nie masz czasu czekać na odpowiedz zleceniodawcy, skontaktuj się z nim bezpośrednio telefonicznie lub poprzez email.

O czym należy pamiętać przy składaniu oferty?
 • dbaj o swoją wiarygodność – zleceniodawcy mają dostęp do Twoich danych i wystawionych komentarzy
 • cena nie jest jedynym czynnikiem decydującym o wyborze oferty
 • składaj poważne oferty – buduj pozytywny wizerunek swojej firmy
 • Twoja oferta jest wiążąca do czasu, kiedy zleceniodawca wybierze którąś z propozycji albo usunie ogłoszenie
 • Profesjonalne wykonanie usługi oraz wysoki standard komunikacji pozwolą Ci uzyskać pozytywne opinie od zleceniodawców.
56 Dodanych Ofert
54 Dodanych Ogłoszeń
730 Zarejestrowanych Użytkowników

Zleć Transport

Nie masz czasu na szukanie firmy transportowej? Chcesz szybko i bezpiecznie zlecić transport przesyłki do dowolnego miejsca w kraju lub za granicą?

Zamieść bezpłatne ogłoszenie na portalu i czekaj na oferty przewoźników.

Zlecasz transport – co zyskujesz?
 • darmowy dostęp do wystawiania ładunków.
 • oszczędność czasu i pieniędzy.
 • brak prowizji i ukrytych opłat.
 • dostęp do setek firm.
 • możliwość weryfikacji ubezpieczeń i licencji firm transportowych (po wykupieniu 14-dniowego abonamentu).

Ogłoszenie nie jest wiążące – możesz, ale nie musisz zdecydować się na oferty złożone przez przewoźników.

Czytaj więcej Dodaj ogłoszenie

DOŁĄCZ DO PRZEWOŹNIKÓW

Masz firmę transportową i szukasz nowych klientów? Chcesz ograniczyć liczbę pustych przebiegów?

Skorzystaj z giełdy transportowej – załóż konto dla przewoźników!

Wyszukuj ogłoszenia i składaj zleceniodawcom oferty przewozu.

Zakładasz konto dla przewoźników – co zyskujesz?
 • możliwość składania ofert
 • darmowy dostęp do obszernej listy ogłoszeń przez 180 dni
 • pełne bezpieczeństwo nawiązywania transakcji
 • bezpośredni kontakt ze zleceniodawcą
 • możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy

Nie pobieramy prowizji od ładunku! Po upływie 180 dni możesz przedłużyć ważność konta, płacąc niski abonament.

Czytaj więcej Załóż Konto
Jak zorganizować transport samochodów w Polsce?

Sprowadzając samochód z zagranicy lub przewożąc go z jednego miejsca w drugie, często wykorzystuje się w tym celu autotransporter w postaci lawety. Nierzadko skorzystanie z usług firmy transportowej, oferującej przewóz aut, jest konieczne - szczególnie w sytuacji, gdy pojazd uległ uszkodzeniu. W takim przypadku istotnym zadaniem dla każdego kierowcy jest organizacja transportu samochodowego, który pozwoli na komfortowe przewiezienie auta w dowolne miejsce. Jak zaplanować transport samochodów, biorąc pod uwagę odpowiednie warunki obowiązujące w Polsce?

Bezproblemowy przewóz

Transport samochodu jest możliwy po dopełnieniu stosownych formalności, takich jak dokumenty potwierdzające zlecenie przewozu oraz list przewozowy CMR. To niezbędne wytyczne, które muszą zostać spełnione, zwłaszcza na terenie Unii Europejskiej. Transport samochodów w Polsce odbywa się za pośrednictwem wspomnianych wcześniej autotransporterów, takich jak np. laweta. Koszt może różnić się w zależności od typu transportowanego auta czy odległości do miejsca docelowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód na lawecie jest bezpieczny i może szybko znaleźć się w wyznaczonym celu. Jednak przed wyruszeniem w drogę nie wolno zapominać o odpowiednim zabezpieczeniu ładunku. Dla firmy transportowej, zajmującej się przewozem aut, ważną informacją jest też to, czy dany samochód może samodzielnie poruszać się czy nie. W przeciwnym razie auto będzie musiało zostać wciągnięte na lawetę za pomocą specjalnej wyciągarki. Warto o tym pamiętać przed skorzystaniem z usług firmy transportowej i zorientować się czy interesujący nas przewoźnik posiada taki sprzęt.

Ile kosztuje laweta?

Przewóz samochodu wiąże się z odpowiednimi kosztami, na które warto się przygotować przed zamówieniem transportu. Cena usługi zależna jest od czynników, takich jak rodzaj czy waga pojazdu, a także długość planowanej trasy. Pod uwagę bierze się także stan auta. Jeśli jest uszkodzone, należy zadbać o jego stosowne zabezpieczenie, które różni się od tego, jak przewożone są samochody bez usterek. Warto też wskazać, jakie uchybienia pojazd posiadał przed transportem - dzięki temu będzie można wskazać, czy jakiekolwiek defekty powstały w trakcie przewozu.

W naszym serwisie znajdziesz firmy od lat specjalizujące się w transporcie samochodów w Polsce. Proponowane firmy posiadają lawety najwyższej jakości, wyposażone w odpowiednie wyciągarki, dzięki którym są w stanie załadować każdy pojazd. Firmy transportowe oferują często konkurencyjne koszty wykonania usługi, a także szybkie i bezproblemowe dostarczenie auta pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami i szczegółowym cennikiem przewoźników.