Transport Mebli

Chcesz zlecić transport w kategorii "Meble"?
Nie czekaj i dodaj bezpłatne ogłoszenie.

2
Otrzymaj oferty od przewoźników

3
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Transport Mebli

Transport mebli jest dość wymagający, ponieważ przy szczególnych parametrach, takich jak duże gabaryty i waga, należy dodatkowo zadbać, aby ładunek nie doznał uszkodzeń mechanicznych. Sam załadunek i rozładunek stwarzają wyzwanie, dlatego najwygodniej powierzyć przewóz mebli fachowcom, zamiast samemu porywać się na to przedsięwzięcie. Wystarczy, że zamieścisz ogłoszenie na giełdzie transportowej Transonet.pl, a przewoźnicy zajmujący się transportem mebli sami zgłoszą się do Ciebie, oferując swoje usługi. W celu usprawnienia procesu transportu należy zamieścić w ogłoszeniu informacje dotyczące ilości oraz wymiarów i wagi mebli, których przewóz chcemy zlecić. Przydatne będzie również określenie, w jakim terminie przesyłka ma być dostarczona, gdzie ją odebrać i dokąd zawieźć. Podanie tych informacji przełoży się na zainteresowanie przewoźników, a co za tym idzie, na uzyskanie wielu konkurencyjnych, precyzyjnie opracowanych ofert wykonania zlecenia.

Jak zlecić transport ?

Wypełnij formularz z tekstem ogłoszenia, kliknij „Publikuję” - i gotowe! Teraz pozostaje Ci tylko czekać na oferty od Przewoźników.

Co zamieścić w ogłoszeniu?
 • adres do odbioru przesyłki
 • rozmiar i wagę przesyłki
 • adres do dostarczenia przesyłki
 • preferowany termin realizacji

Nowe ogłoszenie jest widoczne dla wszystkich przewoźników

Jak składać oferty przewozu?

Zaloguj się do serwisu, wypełnij formularz wzoru oferty, kliknij „Składam ofertę” – i gotowe! Teraz pozostaje Ci tylko czekać na akceptację zleceniodawcy.

Nie masz czasu czekać na odpowiedz zleceniodawcy, skontaktuj się z nim bezpośrednio telefonicznie lub poprzez email.

O czym należy pamiętać przy składaniu oferty?
 • dbaj o swoją wiarygodność – zleceniodawcy mają dostęp do Twoich danych i wystawionych komentarzy
 • cena nie jest jedynym czynnikiem decydującym o wyborze oferty
 • składaj poważne oferty – buduj pozytywny wizerunek swojej firmy
 • Twoja oferta jest wiążąca do czasu, kiedy zleceniodawca wybierze którąś z propozycji albo usunie ogłoszenie
 • Profesjonalne wykonanie usługi oraz wysoki standard komunikacji pozwolą Ci uzyskać pozytywne opinie od zleceniodawców.
56 Dodanych Ofert
54 Dodanych Ogłoszeń
730 Zarejestrowanych Użytkowników

Zleć Transport

Nie masz czasu na szukanie firmy transportowej? Chcesz szybko i bezpiecznie zlecić transport przesyłki do dowolnego miejsca w kraju lub za granicą?

Zamieść bezpłatne ogłoszenie na portalu i czekaj na oferty przewoźników.

Zlecasz transport – co zyskujesz?
 • darmowy dostęp do wystawiania ładunków.
 • oszczędność czasu i pieniędzy.
 • brak prowizji i ukrytych opłat.
 • dostęp do setek firm.
 • możliwość weryfikacji ubezpieczeń i licencji firm transportowych (po wykupieniu 14-dniowego abonamentu).

Ogłoszenie nie jest wiążące – możesz, ale nie musisz zdecydować się na oferty złożone przez przewoźników.

Czytaj więcej Dodaj ogłoszenie

DOŁĄCZ DO PRZEWOŹNIKÓW

Masz firmę transportową i szukasz nowych klientów? Chcesz ograniczyć liczbę pustych przebiegów?

Skorzystaj z giełdy transportowej – załóż konto dla przewoźników!

Wyszukuj ogłoszenia i składaj zleceniodawcom oferty przewozu.

Zakładasz konto dla przewoźników – co zyskujesz?
 • możliwość składania ofert
 • darmowy dostęp do obszernej listy ogłoszeń przez 180 dni
 • pełne bezpieczeństwo nawiązywania transakcji
 • bezpośredni kontakt ze zleceniodawcą
 • możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy

Nie pobieramy prowizji od ładunku! Po upływie 180 dni możesz przedłużyć ważność konta, płacąc niski abonament.

Czytaj więcej Załóż Konto
Jak zorganizować transport mebli?

Planujesz zakup nowych mebli lub sprzedaż starych elementów wyposażenia? Zamierzasz przeprowadzić się i potrzebujesz zorganizować przewóz mebli do nowego miejsca? Mniejsze sprzęty można przewieźć samemu, nawet w bagażniku samochodu osobowego. Problem pojawia się w przypadku większych elementów, których nie da się załadować do ograniczonego pojemnościowo auta. Poza tym istnieje ryzyko zniszczenia wyposażenia podczas przewożenia w ciasnym bagażniku. W takiej sytuacji warto skorzystać z transportu mebli, który pozwoli na łatwiejsze, bezpieczniejsze i szybsze dostarczenie sprzętów do wybranego miejsca. Profesjonalne firmy transportowe wykonujące przewozy mebli będą najlepszym rozwiązaniem.

W dobrych rękach

Przewożenie elementów wyposażenia to zadanie wymagające odpowiedniej logistyki oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków. Nie każdy mebel jest taki sam, a wyzwaniem może okazać się także miejsce, w które ma zostać dostarczony. Meble można przewozić pod dwiema postaciami - rozkręcone, gdzie każdy element jest zapakowany osobno i skręcany po przewiezieniu do miejsca docelowego. Mogą być transportowane także w całości, co znacznie ułatwia jego późniejsze ustawienie, jednak wymaga zastosowania pewnych środków ostrożności w trakcie przewożenia. Meble do samodzielnego złożenia nie zajmują wiele miejsca, są kompaktowe i łatwe do przeniesienia. Natomiast wyposażenie przewożone w całości musi zostać odpowiednio zabezpieczone. Poszczególne elementy można owinąć grubą warstwą folii bąbelkowej czy maty. Jeśli meble są przewożone w większym samochodzie ciężarowym, można przypiąć je pasami do burt czy podłogi, aby w trakcie jazdy nie przesuwały się po całej przestrzeni ładunkowej. Warto przy tym pamiętać, aby opróżnić wszystkie szafy i szuflady przed załadowaniem sprzętu do transportu. Dzięki temu meble będą lżejsze, a także istnieje mniejsze ryzyko ich uszkodzenia podczas przewozu.

Ile kosztuje transport mebli?

Cena, jaką należy ponieść za transport mebli na terenie Polski, zależy od kilku czynników. Pod uwagę bierze się przede wszystkim wagę przewożonego sprzętu, jak i odległość do miejsca docelowego. Na naszej stronie znajdą Państwo korzystny cennik na wykonanie przewozu mebli w obrębie całego kraju. Przedstawiamy oferty firm zajmujących się transportem mebli na terenie Polski i jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki oraz ceny. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółowymi propozycjami oraz dokładnym cennikiem.