Przewoźnik

Pozyskiwanie nowych zleceń wiąże się z koniecznością inwestowania dużych nakładów finansowych na działania marketingowe i promocyjne, które nie zawsze przynoszą zamierzone efekty. Często, w okresie ograniczonego popytu na usługi transportowe, firmy przewozowe są zmuszone do realizacji zleceń na granicy opłacalności lub przyjmowania zleceń, w obsłudze których się nie specjalizują.

Ty nie musisz!

Zamiast marnować czas, środki i nerwy na kolejną kampanię promocyjną lub optymalizację strony internetowej zarejestruj się w serwisie Transonet.pl i codziennie wybieraj spośród dziesiątek zleceń! Właśnie tak działa Transonet.pl:

  • Przeszukujesz bazę ogłoszeń lub czekasz na powiadomienie e-mail o pojawieniu się nowych ogłoszeń w wybranej kategorii – masz dostęp do nieograniczonej liczby ogłoszeń z całego kraju i zza granicy, w których Zleceniodawcy określają wszystkie najważniejsze cechy zlecenia: rodzaj przesyłki, miejsce odbioru przesyłki, miejsce dostarczenia przesyłki, czas realizacji zlecenia.
  • Weryfikujesz wiarygodność Zleceniodawcy – masz nieograniczony dostęp do ocen i opinii, jakie wystawili Zleceniodawcy wcześniejsi kontrahenci.
  • Wysyłasz ofertę i czekasz na kontakt Zleceniodawcy – możesz wysłać dowolną liczbę ofert do dowolnej liczby Zleceniodawców, zwiększając tym samym swoje szanse na pozyskanie zleceń.
  • Ustalasz szczegóły realizacji zlecenia.
  • Wystawiasz opinię Zleceniodawcy.

Korzystając z serwisu możesz nie tylko znaleźć interesujące zlecenia, które wzbogacą Twoje portfolio przewoźnika, ale również sprawdzić rzetelność i wypłacalność swojego Zleceniodawcy. W przeciwieństwie do anonimowych klientów przychodzących z ulicy, Twoi Zleceniodawcy z serwisu Transonet.pl są każdorazowo oceniani przez przewoźników, którzy wykonywali dla nich zlecenia. Administracja serwisu nie ingeruje w oceny i opinie wystawiane przez użytkowników. Dzięki temu, bazując na doświadczeniach innych Przewoźników, będziesz mógł w pełni świadomie podjąć decyzję o złożeniu oferty danemu Zleceniodawcy.