Zlecenia i aukcje transportowe

transport z: do:
Wyświetlono 25 z 79 ogłoszeń

Potrzebują Państwo transportu, ale nie mają go pod ręką? A może oszczędność czasu wymaga od Państwa, by nie ruszać się z miejsca? Przyjmujemy zlecenia transportowe zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Nasza giełda transportowa Transonet oferuje cały wachlarz usług – od przewozu pojedynczych przesyłek, aż po całe przeprowadzki. Z nami transport będzie znacznie bardziej komfortowy, bezbolesny i mniej kosztowny.

Bez firmy transportowej

Szukanie dobrej firmy transportowej nie należy do zadań łatwych i przyjemnych – zwłaszcza, gdy fundusze są ograniczone i trzeba zwracać uwagę na cennik usług. Koszt przewozu to jedna z najistotniejszych kwestii, jakie bierze się pod uwagę przy wyborze. Dlatego my wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i stworzyliśmy giełdę transportową, która umożliwia komunikację między dwiema stronami – przewoźnikiem i osobą lub firmą zlecającą.

Specyfika działania

Pierwszy raz słyszą Państwo o giełdzie transportowej? Nic nie szkodzi. Transport przesyłek jeszcze nigdy nie był tak tani. Nasza firma zajmuje się zlecaniem zamówień. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług transportowych, wystarczy wypełnić internetowy formularz, w którym zaznacza się miejsce załadunku i rozładunku. Nie trzeba szukać przewoźnika. To on znajdzie Państwa.

Oferty transportowe

Transonet ułatwia znalezienie przewoźnika. Przez nasz serwis mogą przechodzić zlecenia zarówno od osób prywatnych (pojedyncze paczki, przesyłki), jak i od przedsiębiorstw. Zlecenia na transport przyjmowane są przez stronę internetową, na której uprzednio należy się zarejestrować

Bez proszenia się o pomoc

Nieraz pewnie byli Państwo zmuszeni do przetransportowania jakichś przesyłek czy przedmiotów. Czasem pewnie publikowali Państwo posty z treścią: „szukam transportu”. Jednak nie zawsze odzew był pozytywny. My zapewniamy, że dzięki Transonet szybko znajdziesz godnego zaufania przewoźnika i będziesz mógł negocjować cenę.

Większe ładunki

Na stronie Transonet rejestruje się wiele firm transportowych. Po wykonaniu zlecenia często wracają niezaładowane. To idealna okazja do tego, by przewoźnik mógł zabrać od Państwa wolne ładunki. Korzystając z takich usług, przyczynią się Państwo do zmniejszenia emisji spalin. To również świetny sposób na zmniejszenie kosztów – zarówno dla Państwa, jak i przewoźnika, który niezależnie od wszystkiego jechałby daną trasą. Na stronie internetowej wystarczy tylko zarejestrować swoją przesyłkę, podać wymiary i wagę.

Bez pośredników

Zaletą korzystania z naszych usług jest bezpośredniość. Ogłoszenia transportowe zostają od razu wyświetlane przez konkretnego przewoźnika. To z nim ustalą Państwo cenę. Dla przewoźnika będzie to świetna okazja na zarobek – w końcu i tak musi jechać daną trasą, a dodatkowo może zyskać na Państwa zleceniu, a z kolei dla Państwa to dobra metoda na oszczędzanie. Zapłacą Państwo znacznie mniej, niż gdyby trzeba było korzystać z usług firm transportowych.

Giełda ładunków

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują przewieźć większy załadunek. Nie trzeba wynajmować busa, nie trzeba dzwonić do firmy transportowej. Ładunki na busa przyjmowane są przez stronę internetową i to przez nią następuje komunikacja między przewoźnikiem a przedsiębiorstwem lub osobą prywatną.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rejestracja na stronie jest dodatkowym wentylem bezpieczeństwa. Łatwo można upewnić się, czy dany przewoźnik jest solidny i godny zaufania. Zapraszamy więc do rejestracji, zarówno kierowców, jak i osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa.