Ogłoszeniodawca

Poszukiwanie rzetelnej firmy transportowej na własną rękę – zwłaszcza w przypadku przesyłki wielkogabarytowej lub niestandardowej – bywa czasochłonne i mozolne. Nie wszystkie przedsiębiorstwa przewozowe zajmują się realizacją transportów niestandardowych, nie wszystkie są zainteresowane obsługą pojedynczych zleceń, nie wszystkie jeżdżą tam, dokąd akurat musimy coś przewieźć… W konfrontacji z rynkiem usług przewozowych klient indywidualny jest często na straconej pozycji, która zmusza go do zaakceptowania warunków przewoźnika bez możliwości negocjacji.

Tak nie musi być!

Zamiast marnować czas ze słuchawką przyklejoną do ucha i powtarzać setki razy te same pytania dodaj ogłoszenie i poczekaj, aż firma przewozowa, której szukasz sama się znajdzie! Właśnie tak działa Transonet.pl:

  • Dodajesz ogłoszenie ze szczegółami zlecenia – co jest do przewiezienia, skąd trzeba odebrać przesyłkę, dokąd należy ją zawieźć i w jakim terminie trzeba to zrobić.
  • Czekasz na oferty Przewoźników – firmy zainteresowane realizacją Twojego zlecenia same się do Ciebie zgłoszą.
  • Wybierasz ofertę i weryfikujesz wiarygodność Przewoźnika – w serwisie masz dostęp do opinii, jakie wcześniejsi klienci wystawili przewoźnikowi oraz wszystkich dokumentów, jakie Przewoźnik udostępnił na swoim profilu.
  • Kontaktujesz się z Przewoźnikiem i dogadujesz szczegóły realizacji zlecenia.
  • Wystawiasz Przewoźnikowi ocenę.


Korzystając z serwisu możesz nie tylko znaleźć najtańszą ofertę, ale również sprawdzić, komu tak naprawdę powierzasz swoją przesyłkę. W przeciwieństwie do stron internetowych i fan pagów w Transonet.pl nie ingerujemy w oceny i opinie wystawiane przez użytkowników. Dzięki temu, bazując na doświadczeniach innych kontrahentów danego Przewoźnika, będziesz mógł w pełni świadomie wybrać najdogodniejszą dla siebie ofertę!