O Serwisie Transonet

Transonet.pl to profesjonalny serwis ogłoszeń transportowych, którego głównym zadaniem jest tworzenie ogólnodostępnej platformy wymiany informacji między Zleceniodawcami, a Przewoźnikami. Jako aktywni uczestnicy rynku transportowego, bazując na wieloletnim doświadczeniu w logistyce i transporcie stworzyliśmy rozwiązanie, które ma przyspieszyć i ułatwić kontakt między kontrahentami – zleceniodawcami i zleceniobiorcami – jednocześnie umożliwiając obiektywną ocenę wiarygodności jednych i drugich.


Zależy nam na budowaniu trwałych relacji między użytkownikami serwisu oraz samoczynnej promocji rzetelnych zleceniobiorców i zleceniodawców. Dlatego w żaden sposób nie ingerujemy w oceny i opinie wystawiane sobie wzajemnie przez użytkowników po sfinalizowaniu transakcji. Oceny i opinie widoczne dla wszystkich użytkowników serwisu – podobnie jak w przypadku innych serwisów sprzedażowych – stanowią główną podstawę do indywidualnej oceny kontrahenta oraz decyzji o złożeniu oferty lub też o skorzystaniu z niej. Naszym priorytetem jest zadowolenie Użytkowników serwisu wyrażające się w regularnym korzystaniu z dostępnych w Transonet.pl usług. Dlatego projektując nasz serwis postawiliśmy na:

  • transparentny system rozliczania – nie pobieramy opłat prowizyjnych od zrealizowanych zleceń,
  • szeroki zasięg – obsługujemy zlecenia transportowe realizowane na terenie kraju i za granicą,
  • skuteczność w działaniu – oferujemy naprawdę szybką i prostą obsługę ogłoszeń i ofert zamieszczanych w serwisie,
  • bezpieczeństwo kontrahentów – blokujemy konta nierzetelnych Przewoźników i Zleceniodawców, tym samym uniemożliwiając im działanie na szkodę innych użytkowników serwisu,
  • mobilność – z myślą o użytkownikach mobilnych przygotowaliśmy serwis w sposób umożliwiający szybką i bezproblemową obsługę wszystkich funkcji z poziomu urządzeń mobilnych – smartfonów, iPhonów, tabletów i iPadów.


Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców – osób prywatnych, instytucji i przedsiębiorstw. Z Transonet.pl korzystają zarówno indywidualni klienci poszukujący najkorzystniejszej oferty przewozu pojedynczej przesyłki, jak również firmy logistyczne i transportowe zainteresowane podjęciem współpracy z innymi przedsiębiorstwami przewozowymi. Nie jesteś pewien, czy Tansonet.pl to serwis właśnie dla Ciebie? Sprawdź! Korzystając z niezobowiązującego bezpłatnego okresu próbnego nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać!